Ułatwienia dostępu

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Prezentacja Obywatela TBS nt. systemu TBS z posiedzenia Sejmowego Zespołu

Prezentacja Obywatela TBS nt. systemu TBS z posiedzenia Sejmowego Zespołu

07.02.2024r w Sejmie odbyło się posiedzenie Zespołu ds. Towarzystw Budownictwa Społecznego, na które Przewodnicząca posłanka Jolanta Niezgodzka zaprosiła mieszkańców systemu. Przybyło nas sporo tych zrzeszonych i niezrzeszonych, zdeterminowanych, merytorycznie przygotowanych. Obecni posłowie wysłuchali przez 4 godziny opowieści o patologicznym systemie i konieczności przebudowania go od nowa. Obywatelki TBS rozpoczęły spotkanie prezentacją, którą publikujemy w tym miejscu - to swoista edukacja o systemie. O tym jak teraz wygląda, w jaki sposób został wypaczony, co należy w nim zmienić. Polecamy prezentację mieszkańcom TBS, obecnym i przyszłym - tym, którzy rozważają skorzystanie z tej oferty. Polecamy posłom, radnym i urzędnikom.

Kup kawę dla ObywatelTBS

Lubisz naszą działaność? Cenisz bieżące informacje na social mediach i stronie #ObywatelTBS?
Chciałbyśmy napić się kawki z każdym z Was razem i osobno. Porozmawiać o problemach i rozwiać wątpliwości. Wiemy jednak, że to niemożliwe.
Jeśli jednak lubicie to, co robimy to zawsze możecie zostawić nam kawkę tutaj ☕

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

kontakt@obywateltbs.pl
Obywatel TBS to platforma od mieszkańców dla mieszkańców Towarzystwa Budownictwa Społecznego we Wrocławiu. U nas dowiesz się wszystkiego, co mieszkaniec wiedzieć powinien.
KRS   0001088706
NIP   8943230752
REGON   527952445