Ułatwienia dostępu

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Czynsze w TBSach

Czynsze w TBSach

O wysokościach czynszu z danych GUS i z Raportu o Mieszkalnictwie. Dodatkowo analizy Obywatela TBS w 3 miastach: Wrocław, Kraków, Poznań w ujęciu tabelarycznym. Czynsze w TBS porównane z czynszami w mieszkaniach własnościowych, spółdzielczych - bez opłaty kredytowej i bez mediów - czyli w zakresie kosztów administracyjnych, eksploatacyjnych i remontowych. 
Porównanie czynszów (koszty administracyjne oraz eksploatacja wraz z remontowymi) w WM - wspólnotach mieszkaniowych, SM - spółdzielniach mieszkaniowych i TBSach
„Raport o stanie mieszkalnictwa" Ministerstwa Rozwoju, marzec 2020r. Porównanie czynszów w różnych formach mieszkalnictwa
Analiza ObywatelaTBS - porównanie czynszów w Poznaniu
Analiza ObywatelaTBS - porównanie czynszów w Krakowie, prywatne TBSy, spóldzielnie i wspólnoty
Analiza ObywatelaTBS - TBS Wrocław i spółdzielnie z Wrocławia
Analiza ObywatelaTBS - porównanie czynszów dwóch kategorii mieszkań w jednym bloku przy ul. Filipowicza 8 w Krakowie - zarządzanym przez prywatny TBS Fronton2. Uwagę zwraca swobodne naliczanie stawek czynszowych mieszkańcom TBSowym.

Kup kawę dla ObywatelTBS

Lubisz naszą działaność? Cenisz bieżące informacje na social mediach i stronie #ObywatelTBS?
Chciałbyśmy napić się kawki z każdym z Was razem i osobno. Porozmawiać o problemach i rozwiać wątpliwości. Wiemy jednak, że to niemożliwe.
Jeśli jednak lubicie to, co robimy to zawsze możecie zostawić nam kawkę tutaj ☕

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

kontakt@obywateltbs.pl
Obywatel TBS to platforma od mieszkańców dla mieszkańców Towarzystwa Budownictwa Społecznego we Wrocławiu. U nas dowiesz się wszystkiego, co mieszkaniec wiedzieć powinien.
KRS   0001088706
NIP   8943230752
REGON   527952445