Ułatwienia dostępu

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

Petycje mieszkańców wnoszące o zmianę ustawy

Petycje mieszkańców wnoszące o zmianę ustawy

Przedstawiamy losy petycji mieszkańców o wykup mieszkań z 2016 roku - niestety, nieudaną. Dodatkowo, pokazujemy aktualną petycję adwokata Grzegorza Prigana o zmianę ustawy o TBS, złożoną w lutym 2023r. i wciąż rozpatrywaną w Komisji ds. Petycji. Tę petycję podpisało ok. 13 tysięcy mieszkańców z różnych części kraju. W plikach: treść petycji, opinia Biura Analiz Sejmowych i Ministerstwa Rozwoju i Technologii. 
Petycja mieszkańca Daniela Stołowskiego z 2016r. dot. wykupu mieszkań, rozpatrywana przez Komisję ds. Petycji. Odpadła m.in. przez to, że rząd promował Mieszkania Plus. Jak wiemy Mieszkania Plus okazały się "niewypałem" i tuż przed kampanią wyborczą w 2023r. minister Buda zamknął program i przyznał, że było to niepowodzenie rządu PiS.

Kup kawę dla ObywatelTBS

Lubisz naszą działaność? Cenisz bieżące informacje na social mediach i stronie #ObywatelTBS?
Chciałbyśmy napić się kawki z każdym z Was razem i osobno. Porozmawiać o problemach i rozwiać wątpliwości. Wiemy jednak, że to niemożliwe.
Jeśli jednak lubicie to, co robimy to zawsze możecie zostawić nam kawkę tutaj ☕

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

kontakt@obywateltbs.pl
Obywatel TBS to platforma od mieszkańców dla mieszkańców Towarzystwa Budownictwa Społecznego we Wrocławiu. U nas dowiesz się wszystkiego, co mieszkaniec wiedzieć powinien.
KRS   0001088706
NIP   8943230752
REGON   527952445